Lista aktualności Lista aktualności

Sprzedaż sadzonek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Przedstawiamy cennik na materiał sadzeniowy wyprodukowany w gospodarstwie szkółkarskim naszego nadleśnictwa, przeznaczony dla odbiorców indywidualnych w oparciu o Zarządzenie Nadleśniczego Nadleśnictwa Sławno nr 13 z 7 lutego 2024 r..

 

Sprzedaż sadzonek odbywa w dni wyznaczone w harmonogramie sprzedaży, bezpośrednio na terenie szkółki w godzinach od 7 do 11.30. Sprzedawane są drzewa głównych gatunków drzew leśnych prosto z gruntu – bez bryłki. Odbiór osobisty, Nadleśnictwo Sławno nie organizuje transportu sadzonek do odbiorcy. Płatności można dokonać na terenie gospodarstwa szkółkarskiego wyłącznie za pomocą kart płatniczych (paragon), w przypadku zakupu na fakturę sprzedaż wyłącznie w siedzibie Nadleśnictwa Sławno a odbiór sadzonek na terenie gospodarstwa szkółkarskiego.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt bezpośredni z leśniczym szkółkarzem Sławomirem Fedorukiem tel. 606 966 703.

 

Aby poszukać sadzonek i nasion w innych jednostkach, zapraszamy do skorzystania z aplikacji pod adresem: sadzonki.szczecinek.lasy.gov.pl